top of page


O mnie
Mam na imię Beniamin Bielak mam 17 lat fotografią zajmuje się od 4 lat. Głównie interesują mnie portrety, zdjęcia dzieci, zdjęcia ślubne, ale też krajobraz czy fotoreportaż ważne żeby temat mnie uwiódł. Jestem laikiem, samoukiem który przedstawia swoją wizje obrazu nie chciałbym mówić jako niestereotypową lecz inną.
W razie pytań
https://www.facebook.com/benio.bielak
https://www.facebook.com/BeniaminekPhotography/
mail: beniaminbielak@wp.pl
bottom of page